U starýho mlejna - 1
U starýho mlejna - 2
U starýho mlejna - 3
U starýho mlejna - 4
U starýho mlejna - 5
U starýho mlejna - 6
U starýho mlejna - 7
U starýho mlejna - 8
U starýho mlejna - 9
U starýho mlejna - 10
U starýho mlejna - 11
U starýho mlejna - 12
U starýho mlejna - 13
U starýho mlejna - 14
U starýho mlejna - 15
U starýho mlejna - 16
U starýho mlejna - 17
U starýho mlejna - 18
U starýho mlejna - 19
U starýho mlejna - 20
U starýho mlejna - 21
U starýho mlejna - 22
U starýho mlejna - 23
U starýho mlejna - 24
 

O nás

Malá ves Přehořov se nachází v údolí Mladotického potoka, který zaručuje příjemné klima i v extrémních letních vedrech. Okolní hluboké lesy jsou rájem pro houbaře, nově vybudované cyklostezky i značené turistické cesty poslouží milovníkům výletů. V nedaleké obci Podbořánky, kde je devítijamkové golfové hřiště se cvičným odpalištěm si na své přijdou hlavně milovníci nakrátko střižených greenů.

PENZION

Bývala to  původně stodola, patřící ke mlýnu. V dávných dobách téměř celá vyhořela. Nyní je nově zrekonstruovaná a nabízí velmi zajímavě řešené interiéry, doplněné originály, které navrhl a  vytvořil majitel penzionu. Objekt  je  obklopen důmyslně navrženou a pečlivě udržovanou zahradou, která vybízí k relaxaci a odpočinku. Je možné posedět pod pergolou, ve stínu lípy či u bazénu. Hosté mohou využívat zahradní nábytek. Obec není průjezdná, za naším penzionem končí silnice,  díky tomu je u nás naprosté ticho a klid. V těsné blízkosti protéká Mladotický potok, který zajišťuje příjemné klima i v extrémních vedrech. Smrkové a borové lesy v bezprostředním okolí zajištují čerstvý a zdravý vzduch.

 

SPORTOVNÍ AKTIVITY

Pro milovníky golfu je Golfový klub v nedalekých Podbořánkách http://www.golfpark.cz/index.php/cz/. Pro hráče tenisu, máme za domem k dispozici tenisový kurt profesionálních parametrů s umělým trávníkem. Pro ubytované hosty je přístup na kurt zcela zdarma, časově neomezen. Vybavení pro hru tenisu, v nabídce k zapůjčení jen v základní formě. Za kurtem je pro děti připravena opičí dráha s kolotočem a stolním tenisem. V letních měsících je možné využití venkovního bazénu, pro děti i dospělé.