U starýho mlejna - 1
U starýho mlejna - 2
U starýho mlejna - 3
U starýho mlejna - 4
U starýho mlejna - 5
U starýho mlejna - 6
U starýho mlejna - 7
U starýho mlejna - 8
U starýho mlejna - 9
U starýho mlejna - 10
U starýho mlejna - 11
U starýho mlejna - 12
U starýho mlejna - 13
U starýho mlejna - 14
U starýho mlejna - 15
U starýho mlejna - 16
U starýho mlejna - 17
U starýho mlejna - 18
U starýho mlejna - 19
U starýho mlejna - 20
U starýho mlejna - 21
U starýho mlejna - 22
U starýho mlejna - 23
U starýho mlejna - 24
 
PENZION

Objekt lze pronajmout jako celek, pro uzavřenou skupinu, nebo jednotlivé pokoje  na krátkodobé či delší pobyty. V domě jsou 4 pokoje, a jedna podkrovní mansarda, která je k dispozici pouze v případě pronájmu celého penzionu. Celkový počet je 13 lůžek. Hosté mohou využívat 2 kuchyně, společenskou místnost s krbem a jídelnu. Pro pobyt venku je možné využít venkovní bazén, i posezení pod pergolou k večernímu grilování. Pro sportovce nabízíme využití tenisového kurtu s umělým trávníkem a pro skupiny možnost grilování a posezení v naší Rybářské baště.

MODRÝ POKOJ

V Modrém  pokoji je manželská postel a přistýlka. Je velmi slunný, čelní stěna je prosklená,  s  výhledem do zahrady a na bazén. Samostatná koupelna pro tento pokoj je k dispozici na chodbě.

ŽLUTÝ POKOJ

Žlutý pokoj se nachází v původní části domu. Pozice pokoje zajišťuje příjemné klima i v tropických dnech. Součástí je koupelna s vanou a WC.  K dispozici je manželská postel a jedno rozkládací lůžko. Výhled je do zahrady.

APARTMÁN

Apartmán tvoří dva propojené pokoje, dohromady je zde 5 lůžek a sdílená koupelna. V Zeleném pokoji je manželská postel a přistýlka. Celá čelní stěna je prosklená s vyhlídkou do zahrady a na bazén. V Béžovém pokoji je manželská postel a vchod do koupelny. Výhled je za humna a k potoku.

KUCHYŇ

V objektu jsou dvě kuchyně, hlavní a tzv. snídaňová v 1. patře. Ve snídaňové kuchyni je k dispozici rychlovarná konvice, vařič, kávovar, lednice a mikrovlnná trouba. V hlavní kuchyni je navíc i elektrická trouba, indukční deska a myčka.

SPOLEČENSKÁ MÍSTNOST A JÍDELNA

V přízemí penzionu je prostorná jídelna a obývací místnost s krbem. Místo televize můžete sledovat děj ve 3 akváriích, nebo pozorovat hořící oheň v krbu.

Zahrada

Návštěvníci mohou využít zahradu, kde jsou mnohá zákoutí připravena k relaxaci a odpočinku, vždy vzorně střižený trávník a  originály soch a plastik, které vyrobil majitel penzionu. Zadní část zahrady vybízí ke grilování a setkávání s přáteli v  naší Rybářské baště, která je k tomuto účelu plně vybavena. Za hezkého počasí je hostům k dispozici bazén v zahradě a  tenisový kurt.